Kontakty na profesionálovTrhák mesiaca

AKU reťazová píla DUC355Z

Zaradenie
Výrobca
Kód
DUC355Z
  • Akcia

Ďalšie informácie

Táto aku reťazová píla je porovnateľná s benzínovou. Funguje na dva akumulátory a disponuje špeciálnym bezuhlíkovým motorom, ktorý je napojený priamo na reťazi. Je vybavená bezpečnostným vypínačom a reťazovou aj motorovou brzdou. Technológia XPT umožňuje aj prácu v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Oceníte u nej ergonomicky tvarovanú pogumovanú rukoväť, ktorá vám zaistí pohodlie aj bezpečie. Poteší aj jej dokonalá vyváženosť a nízka hmotnosť, vďaka ktorej sa s pílou ľahko manipuluje. Píla je dodávaná bez batérie a nabíjačky, oboje je potrebné zakúpiť zvlášť.
Aku reťazová píla sa skvele hodí na prerezávanie vetiev, výrub stromčekov alebo kríkov. Vďaka svojej sile znesie porovnanie s benzínovou pílou. Môže sa pochváliť špeciálnym bezuhlíkovým motorom, ktorý je napojený priamo na reťazi. Technológia XPT umožňuje aj prácu v náročných klimatických či prašných podmienkach.
Ergonomicky tvarovaná rukoväť vám pri práci ponúkne pohodlie aj bezpečie. S pílou sa skvele manipuluje vďaka nízkej hmotnosti a dokonalej vyváženosti. Vašu bezpečnosť zaistí bezpečnostný vypínač s funkciou automatického vypnutia pri nečinnosti.
Nastavenie píly je jednoduché - rýchlosť reťaze je možné regulovať pomocou elektronického vypínača. Určite oceníte aj automatické mazanie reťaze. O stroj sa tak nemusíte nijako špeciálne starať, takmer všetku údržbu si zaistí píla sama.
Typ píly:reťazová
Typ pohonu: akumulátorové
Výkon: 3500 W
Dĺžka lišty:35 cm
Hmot­nosť:4.6 kg
Jednoručné: áno
Rýchlosť reťaze:20 m/s


Tovar AKU reťazová píla DUC355Z sa nachádza v nákupnom košíku .
Objednať teraz