Kompresor Airstar 703/270/10H
Výrobca
Kód
  • Akcia
Ďalšie informácie
Kompresný systém : HOS
Max.prietok: 650 l/min.
Plniaci výkon cca: 520 l/min.
Max.tlak: 10 bar
Objem tlakovej nádoby: 270 l
Valce/Stupne: 2/2
Otáčky: 950 ot./min.
Výkon motora: 4000 W / 400 V
Hmotnosť: 160 kg
Rozmery: 1950 x 600 x 1250 mm